info@rulos.lv | +37253044542 (Ieva)

7-10 darba dienas

Aizkaru karnīzes – populāra aizkaru piekāršanas izvēle

11.04.2023

Aizkari ir viena no populārākajām metodēm aizkaru piekāršanā. Ja logiem ir izvēlētas žalūzijas, ar aizkariem telpu var padarīt mājīgāku. Tāpat kā logu aizsegu izvēle, arī aizkaru piekāršanas metodes ir kļuvušas daudzveidīgākas.

Aizkaru stangas un aizkaru karnīzes pieejamas plašā izvēlē. Piemērots risinājums atkarīgs no pasūtītāja gaumes, telpas interjera, budžeta, aizkaru auduma, svara un funkcijas. Mūsu piedāvājumā ir aizkaru karnīzes, kas logu aizsegšanu novedīs nākošajā līmenī. Aizkaru karnīzes tev nepieciešamos izmēros!

Aizkaru karnīzes ir super izvēle!

Rulos piedāvā aizkaru karnīzes individuālos izmēros. Problēma ar aizkaru karnīzēm neatšķiras no žalūziju problēmām. Būvniecības veikalos profilu kvalitāte un standarta izmēri padara to uzstādīšanu sarežģītu. Tāpat veikalā pieejamie izmēri var būt tev nepiemēroti. Taču ir risinājums – mēs savā ražotnē varam izgatavot detaļas līdz pat milimetra precizitātei tieši tev nepieciešamos izmēros. Vari bez bēdām uzņemties arī karnīžu uzstādīšanu, ar mūsu instrukcijas palīdzību tas būs ļoti vienkārši.

Aizkaru karnīzes tevis izvēlētos izmēros!

Aizkaru karnīzes šobrīd ir vispopulārākā izvēle aizkaru stiprināšanai, jo to izmantošanas iespējas ir ļoti plašas. Karnīzes pieejamas gan ar šaurāku, gan platāku profilu, ar auklas vadību un arī motorizētas. Rulos piedāvā vienkāršas un estētiski pievilcīgas, šauras aizkaru karnīzes ar U un VS profilu. U-profila karnīzes piemērotas vieglākiem aizkariem, taču noturēs arī smagākus aizkarus. VS-profila karnīzes ir ideāli piemērotas tieši smagāku, aptumšojošo aizkaru piekarināšanai.

Karnīzes var uzstādīt tā, ka tās aiz augšējās aizkaru malas gandrīz nemaz nav redzamas. Tās ir minimālistiskas un gaumīga izskata. Aizkaru karnīzes pieejamas dažādos toņos. Rulos piedāvājumā ir baltas, alumīnija, matētas zelta, antīka zelta un, protams, melnas krāsas karnīzes. Tāpat iespējams izvēlēties aizkaru āķu krāsu, kas pieejami baltā un melnā krāsā.

 

RULOS aizkaru karnīžu nākotne

Šobrīd esam pašā iesākumā, e-veikalā šobrīd pieejams vienkāršas un taisnas pie sienas un grieztiem stiprināmas karnīzes, ko iespējams pasūtīt Tev nepieciešamos izmēros. Tāpat arī piedāvājam pie griestiem stiprināmas karnīzes ar izliekumu. Pasūtot e-veikalā mēs saņemsim tev nepieciešamās karnīzes cenas pieprasījumu.

Kā pasūtīt izliektas karnīzes, kas stiprinās pie sienas, to mēs vēl nezinām.

Apskatīsim, vai ir pieprasījums un kā ar karnīzēm mums ies.

Ja radās sajūta, ka tev ir mājās aizkari, bet nav karnīzes, pasūti tev nepieciešamos izmēros karnīzes šeit. Lai būtu informēts par Rulos piedāvājumiem, jauniem produktiem, atlaidēm un citiem jaunumiem, seko mums Facebook un Instagram!

 

 


Žalūziju atradējs palīdzēs sameklēt piemērotus logu aizsegus

Aizkari ir viena no populārākajām metodēm aizkaru piekāršanā. Ja logiem ir izvēlētas žalūzijas, ar aizkariem telpu var padarīt mājīgāku. Tāpat kā logu aizsegu izvēle, arī aizkaru piekāršanas metodes ir kļuvušas daudzveidīgākas. Aizkaru stangas un aizkaru karnīzes pieejamas plašā izvēlē. Piemērots risinājums atkarīgs no pasūtītāja gaumes, telpas interjera, budžeta, aizkaru auduma, svara un funkcijas. Mūsu piedāvājumā […]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.