info@rulos.lv | +37253044542 (Ieva)

7-10 darba dienas

Bērnu istabas žalūzijas, kas liks bērnu acīm iemirdzēties!

06.10.2020

Bērnu istaba ir ļoti īpaša vieta. Pārsvarā jaunā paaudze pavada šeit ļoti daudz laika un tādēļ šeit būtu jārada mājīga vide.Istabā vajadzētu satilpt ne tikai visām nepieciešamajām mēbelēm un rotaļlietām, bet tās iekārtojumam vajadzētu atspoguļot bērnu raksturu. Ja bērna istaba ir rotaļīga, tad arī bērns tajā jutīsies priecīgs, un to palīdzēs izdarīt atraktīvas bērnu istabas žalūzijas.

 

Taču vajadzētu paturēt prātā, ka bērnam augot mainās viņa raksturs un gaume. Ja vēlies tāpat kā pārraidē “Extreme Makeover: Home Edition” sava traktoru mīlošā dēla istabu pārvērst par traktoru paradīzi, tad paturi prātā, ka varbūt pēc pāris gadiem bērnam šis iekārtojums nemaz vairs nepatiks. Nedaudz praktiskāk iekārtotai telpai ar pavisam nelielām pūlēm vari piešķirt jaunu un svaigu izskatu.

Mēs nevaram sniegt padomu par bērnu istabas mēbelēm, rotaļlietām un pašu bērnu. Taču varam dalīties ar savu eksperta viedokli par to, kādas žalūzijas izvēlēties bērna istabai.

Rakstainas žalūzijas, kas liek acīm iemirdzēties

Un runa nav par žalūzijām, kuras rotā sniega karaliene, automašīnu multfilmu varoņi vai kāda cita zīmola varoņi, kas visdrīzāk priecēs istabas īpašnieku salīdzinoši īsu laiku. Kārtīgi jāpārdomā krāsas un raksti, jo gudri cilvēki saka, ka krāsām ir ļoti nozīmīga loma uz bērnu psiholoģiju. Pat neitrāla krāsa var piešķirt istabai nepieciešamo silto noskaņu un nākotnē to būs daudz vienkāršāk pieskaņot jaunam istabas iekārtojumam nemainot pašas žalūzijas.

Mūsu izvēlē ir 8 dažādas auduma žalūzijas, kas piemērotas bērnu istabai. Mazajām princesēm vispiemērotākais droši vien būs auduma ar ziedu rakstu, savukārt dzīvnieku mīļiem audums ar dzīvnieku rakstu. Visas rakstainās žalūzijas var pasūtīt gan kā kasešu tipa, gan parastā rullo tipa žalūzijas.

Aptumšojošās žalūzijas palīdz naktī gulēt

Otrs apstāklis, ar kuru jārēķinās iekārtojot bērnu istabu, ir bērna miega kvalitāte. Jāguļ ir tumsā. Protams, ka sarežģītāk ir ar bērnu, kurš no tumsas baidās, taču arī šajā gadījumā istaba jāpadara pēc iespējas tumšāka, jo gulēšana gaismā tiek saistīta ar daudz dažādām veselības problēmām. Vistraucējošākais gaismas avots var būt logs, caur kuru spīd saules gaisma vai naktī ielu apgaismojums. Pret to palīdz cīnīties aptumšojošās kasešu žalūzijas vai plisētās žalūzijas. Mūsu piedāvājumā ir gan rozā, lillā, dzeltenas, zaļas, zilas vai citu toņu audumu žalūzijas, ar kurām izrotāt bērnu istabas logu.

Kā tad īsti izvēlēties bērnu istabas žalūzijas?

Visgrūtākais jautājums droši vien ir, vai izvēlēties pēc praktiskuma vai pēc izskata. Noteikti jāņem vērā gaismas piesārņojums. Ja nakts laikā logā neiespīd pārāk daudz gaismas, aptumšojošās žalūzijas nav nepieciešamas. Neiesakām arī viedokli prasīt bērnam, viņi noteikti būs ļoti pārliecināti par savu viedokli 😊


Kasešu žalūzijas – jebkurā istabā un jebkuram logam

Bērnu istaba ir ļoti īpaša vieta. Pārsvarā jaunā paaudze pavada šeit ļoti daudz laika un tādēļ šeit būtu jārada mājīga vide.Istabā vajadzētu satilpt ne tikai visām nepieciešamajām mēbelēm un rotaļlietām, bet tās iekārtojumam vajadzētu atspoguļot bērnu raksturu. Ja bērna istaba ir rotaļīga, tad arī bērns tajā jutīsies priecīgs, un to palīdzēs izdarīt atraktīvas bērnu istabas […]

Dzīvojamā istaba – kā izvēlēties žalūzijas istabai, kurā pavadi visvairāk laika?

Bērnu istaba ir ļoti īpaša vieta. Pārsvarā jaunā paaudze pavada šeit ļoti daudz laika un tādēļ šeit būtu jārada mājīga vide.Istabā vajadzētu satilpt ne tikai visām nepieciešamajām mēbelēm un rotaļlietām, bet tās iekārtojumam vajadzētu atspoguļot bērnu raksturu. Ja bērna istaba ir rotaļīga, tad arī bērns tajā jutīsies priecīgs, un to palīdzēs izdarīt atraktīvas bērnu istabas […]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.