info@rulos.lv | +37253044542 (Ieva)

7-10 darba dienas

Žalūzijas ar motoru – gudrs risinājums tavās mājās

17.03.2021

Viss kļūst gudrāks! Mūsu mājas, bērni, ierīces un varbūt arī mēs paši. Vēl nesen viedi risinājumi un gudras mājas likās kas utopisks. Atbilstošas ierīces bieži vien bija ļoti sarežģītas un dārgas, un ar tām tika gala tikai kārtīgi “nūģi”, kam pietika pacietības noņemties ar lietām.

Šobrīd viedi risinājumi, tai skaitā žalūzijas ar motoru, skaitās plaši izplatīta patēriņa prece. Tās ir kompaktas, izdevīgas, un to izmantošanai nav nepieciešama IT izglītība – var tikt galā ikviens.

Taču bieži vien netiek pamanīts, cik pieejami un vienkārši šādi risinājumi ir kļuvuši. Lai arī mēs vēl nevaram bez problēmām saukt: “Galdiņ, klājies!”, žalūzijām pārsteidzoši vienkārši var likt rullēties pašām. 

Valsts, kas nepārstāj izgudrot!

Varētu teikt, ka SOMA žalūziju motora Igaunijas izcelsme ir pārsteidzoša. Taču padomājot ilgāk, daudzos igauņos var novērot “Lotes izgudrotāju ciema” varoņu nebeidzamo vēlmi vēl un vēl izgudrot ko jaunu. Jo kāpēc gan no šīs mazās valsts ir nākuši tik daudz atzinīgi izgudrojumi kā Skype, Schmidt teleskops, spiegu kamera un ME3 piena produkti.

Tāpat arī RULOS meklējot labāko viedo žalūziju risinājumu, atrada to sev zem degungala – Tartu pilsētā. Kas ir īpaši smieklīgi, ja ņem vērā apstākli, ka veicām internetā diezgan pamatīgus meklējumus. Izpētījām piedāvājumu šaipus un aiz okeāna, taču visi piedāvātie žalūziju motori bija vai nu dārgi, sarežģīti uzstādāmi vai loga tuvumā bija nepieciešama elektrības rozete. Taču ar Soma Smart Shades šīs problēmas ir atrisinātas. 

Kāpēc izvēlēties žalūzijas ar motoru?

Gudri cilvēki zina, ka laiks ir nauda un nav vērts to tērēt neapdomīgi. SOMA mājas lapā teikts, ka 40 dienas no savas dzīves pavadām atverot un aizverot logu aizsegus. RULOS tic, ka šajā laikā vari paveikt ko daudz aizraujošāku – piemēram, trenēties vai iekarot pasauli.

Taču kā tika agrāk teikts reklāmās – tas vēl nav viss! Papildus laika ietaupīšanai žalūzijas ar motoru piedāvā ērtības, privātumu, drošību un vieglāku pamošanos no rītiem. Visus logus ar SOMA mehānismu vari kontrolēt no telefona, un ja vēlies pilnīgu privātumu, vari žalūzijas aizvērt jau pirms ienākšanas istabā, lai izvairītos no svešiem skatieniem. Taimera funkcija ir noderīga dažādos veidos. Pirmkārt to var uzstādīt tā, ka žalūzijas atveras vienlaicīgi ar modinātājpulksteni. Otrkārt, ar taimeri var noradīt klātbūtni arī tad, kad tevis patiesībā nav mājās. Treškārt, vari nodrošināt saviem telpaugiem pietiekošu dienas gaismu, kad esi prom ceļojumā, turklāt naktī žalūzijas aizvērt, lai svešas acis nevērtos tavos logos. Smart Shades sistēma ļauj izvairīties no saules gaismas radītās pārkaršanas, jo žalūzijas atkarībā no gaismas apstākļiem prot automātiski aizvērties vai atvērties. 

Žalūzijas ar motoru – gudrs risinājums tavās mājās - rulos.lv

Kā darbojas žalūzijas ar motoru?

SOMA Smart Shades ir neliela iekārta, kas stiprinās pie sienas ar divpusēju līmlenti vai skrūvēm. Pēc tam tiek uzstādīta žalūziju ķēde. Iestatīšana viedtālrunī prasa pāris minūtes, un pēc tam iekārtas motors pratīs žalūzijas kustināt atbilstoši tavām vēlmēm.

Produkts enerģiju gūst no saules baterijas vai ar USB vada uzlādi. Tas ir īpaši noderīgi, jo digitālajā laikmetā izmantojam iekārtas, kam nepieciešama uzlāde ikdienu, un bieži vien nākas cīnīties par brīvām elektrības rozetēm. Turklāt Smart Shade sistēmu vari uzstādīt pie loga, kuram blakus nav rozetes.

Ir pieejams arī jaunās paaudzes SOMA Smart Shades 2, ko piedāvā arī RULOS. Atšķirībā no iepriekšējās versijas šī iekārta ir četras reizes ātrāka, un papildus rīta režīms ļauj žalūzijas atvērt lēni un klusu, lai netraucētu tavu miegu.

Kādām žalūzijām motors ir piemērots?

Iekārta piemērota visām RULOS žalūzijām. Turklāt loga aizsegu izmērs vai svars neietekmē motora darbību, galvenais, lai būtu ķēde, kuru kustināt.

Esi gudrs un pasūti Soma Smart Shades motoru kopā ar žalūzijām, norādot RULOS.LV e-veikalā izvēli “SOMA smart shades veids”.


PERSONĪBAS TESTS: Kāds logu aizsegs tu esi?

Viss kļūst gudrāks! Mūsu mājas, bērni, ierīces un varbūt arī mēs paši. Vēl nesen viedi risinājumi un gudras mājas likās kas utopisks. Atbilstošas ierīces bieži vien bija ļoti sarežģītas un dārgas, un ar tām tika gala tikai kārtīgi “nūģi”, kam pietika pacietības noņemties ar lietām. Šobrīd viedi risinājumi, tai skaitā žalūzijas ar motoru, skaitās plaši […]

Nevis jumta loga žalūzijas, bet jumta loga plisētās žalūzijas!

Viss kļūst gudrāks! Mūsu mājas, bērni, ierīces un varbūt arī mēs paši. Vēl nesen viedi risinājumi un gudras mājas likās kas utopisks. Atbilstošas ierīces bieži vien bija ļoti sarežģītas un dārgas, un ar tām tika gala tikai kārtīgi “nūģi”, kam pietika pacietības noņemties ar lietām. Šobrīd viedi risinājumi, tai skaitā žalūzijas ar motoru, skaitās plaši […]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.