info@rulos.lv | +37253044542 (Ieva)

7-10 darba dienas

ESTO maksājumi pa daļām – Vai nevēlaties maksāt visu summu uzreiz? Maksājiet pa daļām!

Maksājot par produktiem vai pakalpojumiem, izmantojiet ESTO maksājumus pa daļām. Tas ir vispieejamākais, ērtākais un ātrākais maksājums pa daļām! Pievienojiet produktus grozam, apstipriniet pasūtījumu un kā maksājuma veidu izvēlieties ESTO maksājumus. Maksājot izvēlieties atbilstošo periodu, ikmēneša maksājuma summu un digitāli parakstiet līgumu ar ID karti vai ar Mobilo ID.

ESTO maksājums pa daļām ir ārkārtīgi ātrs un ērts maksājuma risinājums, kas ļauj iedzīvināt maksājumu grafiku, pamatojoties uz jūsu izvēlēto periodu, citiem vārdiem sakot, maksāt pa daļām. Šis maksājuma risinājums izsniedz lēmumu par kredītu reālajā laikā un palīdz veikt pirkumu mazāk nekā 60 sekundēs.

UZMANĪBU! Katrs maksājums pa daļām ir finansiālas saistības. Pirms līguma parakstīšanas pārbaudiet pakalpojuma noteikumus un nosacījumus un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.

ESTO iemaksu apdrošinātājs ir ESTO AS (reģistra kods 14180709).

ESTO maksājumu standarta noteikumi un nosacījumi ir šādi:

  • Procenti no 0%
  • Maksa par līgumu no 0 eiro
  • Periods līdz 4 gadiem

ESTO iemaksai var pieteikties visi Latvijas Republikas pilsoņi, kas sasnieguši 18–70 gadus vecumu. Juridiskai personai ir arī iespējams ātri un ērti veikt ESTO maksājumus pa daļām.

Katru finanšu lēmumu papildina riski un atbildība, tāpēc, lūdzu, rūpīgi apsveriet aizdevuma nepieciešamību. Piemēram, aizdevumam 1500 EUR, uz 12 mēnešiem ar fiksētu procentu likmi 14,90% gadā un līguma maksu EUR 14,90 gadā gada procentu likme ir 34,74%, ikmēneša maksājums ir EUR 146,37 un kopējā atmaksājamā summa ir EUR 1756,68. Maksājumi ir finansiāls pienākums, rūpīgi izpētiet līguma noteikumus un nosacījumus un, ja nepieciešams, pirms lēmuma pieņemšanas konsultējieties ar ESTO AS darbinieku vai citiem ekspertiem

Dažādas iedvesmojošas idejas savam loga noformējumam vari smelties mūsu sociālajos tīklos! Pieseko un būsi informēts par aktuālajām akcijām žalūziju iegādei.