info@rulos.lv | +37253044542 (Ieva)

7-10 darba dienas

Lojalitātes Programma

Vai tas ir kā mafija? Savā ziņā, bet nepavisam ne negatīvā, ne kriminālā veidā. Ja es zinātu labāku vārdu Igauņu valodā, kas aprakstītu tuvību un rūpēšanos par citiem, tad ar prieku to izmantotu. Mēs vēlamies turēt cieši klāt cilvēkus, kas tic mūsu idejām un dalās ar mūsu vērtībām. Tādēļ  Rulo Lojalitātes programma ir izveidota tieši, Jums!

Vai Tu esi viens no viņiem?

Uztaisi tagad domās ātru interviju:

 1. Vai esi no mums pasūtījis žalūzijas (vismaz 4 žalūzijas)?
 2. Vai biji pietiekami apmierināts, lai rekomendētu mūs citiem?
 3. Vai Tev patīk mūsu ideja, stils un bizness?

Ja atbildēji “JĀ” uz visiem jautājumiem, bet vēl neesi saņēmis uzaicinājumu pievienoties Rulo ģimenei, kuru apvieno Lojalitātes Programma, tad ievadi savu e-pasta adresi zemāk un mēs sazināsimies:

  Kā darbojas Rulo Lojalitātes Programma?

  Rulo ģimenes dalībnieki vienmēr saņems savas žalūzijas vislabākajos apstākļos. Vienalga kādas reklāmas un atlaides tiek piedāvātas jauniem klientiem, Lojalitātes programmas piedāvājums vienmēr būs labāks! Apskati žalūzijas šeit!

  Lojalitātes programmas dibinātāji (tie, kas Rulo ticēja jau no paša sākuma, pirmo 2 gadu laikā (līdz 1.06.19)), saņems personīgu uzaicinājumu un dāvāsim -25% atlaidi, kas derīga visu gadu! Ja pazīsti kādu no Rulo dibinātājiem, jautā viņiem pēc -20% atlaides kupona, kas derīgs visu gadu. Visi jaunie Lojalitātes programmas dalībnieki arī saņems -20% kuponu, ko iespējams lietot sev vai dalīties ar draugiem un paziņām, un kas arī derīgs visu gadu. Pieseko jaunumiem šeit!

  Lojalitātes programmas dibinātāji: Helen Vestla, Eileen Kubpart, Terje Helbma, Silvia Allik, Ann Norden, Terje Piho, Rivo Tepper, Gerli Luhtaru, Harry Auväärt, Kristina Mitt, Epp Mõttus, Kristiina AIgro, Karl Hallik, Raili Themas, Merilin Sepp, Stina Vool , Kristiina Kevvät. Ja pazīsti kādu no viņiem, palūdz viņiem personisko kuponu, lai saņemtu atlaidi.