info@rulos.lv | +37253044542 (Ieva)

7-10 darba dienas

ASINSSŪCĒJI UN CITI UZBAZĪGI KUKAIŅI ISTABĀ NEIEKĻŪS!
NOŅEMAMS INSEKTU SIETS METĀLA RĀMĪ
Ei!

Odu tīkls – 3 iemesli, kāpēc tev to vajadzēja pasūtīt jau vakar.

Ir zināms, ka kukaiņiem dabā ir nozīmīga loma. Dažādi kukaiņi ir barības avots zivīm, putniem, rāpuļiem un bez tiem lielākā daļa augu netiktu apputeksnēti. Bet mēs visi,  sasodīti labi zinām, ka starp mūsu istabas sienām viņi nenodarbojas ar šīm lietām.,, Tāpēc Rulos kukaiņu tīkls palīdzēs visādiem lidoņiem palikt tur, kur ir to vieta – ārā!

Ja kukaiņu ganīšana priekš tevis nav pietiekošs arguments, uzsvērsim vēl trīs iemeslus, kāpēc tev vajadzēja veikt šo gudro pirkumu jau vakar vai pat jau aizvakar.

1. To ir ērti un viegli uzstādīt!

Ja tu kaut nedaudz rūpējies par saviem logiem, tad droši vien negribi pie tā līmēt kukaiņu tīklu. Iznākums nav estētisks un pēcāk līmes pēdas nav īpaši jautri mazgāt nost. Lai uzstādītu tīklu rāmī, nepieciešamas tikai pāris minūtes. Patiesībā kukaiņu tīkla izpakošana paņem vairāk laikā kā “1-2-3 un gatavs” uzstādīšana. Turklāt tev nav jāuztraucas, ka loga rāmjus sabojāsi ar līmi. Win-win!

2. Piemērots gan logiem, gan durvīm!

Tieši tā! Ja vēlies svaigu gaisu un sauli baudīt caur durvīm, tad tagad to vari darīt bez kukaiņiem. Ja pie loga pielīmēts tīkls ir attaisnojams, tad durvīm tas neder ne teorētiski, ne praktiski. Ar eņģēm stiprināts durvju tīkls ļaus baudīt vasarīgu un siltu laiku kā vēl nekad. Nekas neaizstāj šo sajūtu, kad vari visas mājas durvis un logus turēt atvērtus, bez skraidīšanas apkārt ar mušu pletni.

3. Atkārtoti izmantojams odu tīkls ir videi draudzīgs un ilgstošs risinājums!

Un kā saka TopShopā.. “Tas nav vēl viss!” Mūsu kukaiņu tīklu rudenī no loga noņemsi, ieliksi klētī vai zem gultas glabāties un varēsi izmantot nākošajā gadā atkal. Rulos rūpējas par to, lai mūsu un arī tavs ekoloģiskais pēdas nospiedums būtu pēc iespējas mazāks. Ja dod priekšroku ilgtspējīgiem risinājumiem, esam veikuši nelielu, taču nozīmīgu ieguldījumu vides saglabāšanai.

Kukaiņi ierodas vēl pirms vasara ir klāt. Esi gudrs un priekšzīmīgs un pasūti tieši sava loga vai durvju izmēriem piemērotu kukaiņu tīklu šeit!

Seko līdzi jaunumiem un iedvesmojošām idejām mūsu sociālajos tīklos.