info@rulos.lv | +37253044542 (Ieva)

7-10 darba dienas

RULO x SOMA 2.0 (motorizētas žalūzijas)

Mūsu e-veikalā ir iespējams pasūtīt žalūzijas ar SOMA Smart Shades 2 motora sistēmu. Kas ir elektroniskās žalūzijas un kāpēc izvēlēties SOMA?

Padara dzīvi vieglāku!

Jā, Tu vari pats regulēt žalūzijas katru rītu un vakaru, bet Tu vari tajā brīdi nodarboties ar kaut ko vērtīgāku. Mēs iesakām Tev atļaut karstam ūdenim tecēt no krāna, ļaut automašīnai pašai uzturēt braukšanas ātrumu, bet trauku mazgājamajai mašīnai nomazgāt Tavus traukus – Tu esi pelnījis šīs ērtības!

Jaunās paaudzes SOMA Smart Shades sistēma ir četras reizes ātrākas nekā to iepriekšējā versija, bet maksā tik pat! Jaunais Kluso Rītu režīms ļauj žalūzijām kustēties lēnām un klusi, netraucējot jūsu miegam.

Kurš tad regulē žalūzijas?

Tā ir moderna tehnoloģija, ko jauni un gudri programmētāji izveidoja tepat netālu – Tartu, Igaunijā. Programmētāju ofisā bija ļoti grūti aizsniedzamas un regulējamas žalūzijas, tāpēc radās ideja šo procesu automatizēt. Šobrīd SOMA sistēma kļuvusi populāra gan Eiropā, gan ASV, jo ir ērta un uzticama.

Kā tas strādā?

Ja esi savienojis SOMA iekārtu ar savām žalūzijām, ielādē viedtālrunī SOMA aplikāciju, seko instalācijas instrukcijām un gatavs! Regulē žalūzijas uz augšu un leju ar aplikācijas palīdzību vai iestati noteiktu laiku pilnībā automatizētai regulēšanai rītos un vakaros – par vienu ikdienas darbiņu mazāk!

Vadi un baterijas?

Nē, SOMA sistēmā tādu nav. Lai iekārtu uzlādētu, savieno SOMA sistēmu ar saules bateriju paneli, kas piestiprināts loga stiklam. Neuztraucies, jo SOMA izstrādātāji ir padomājuši par visu!

Kāpēc mēs piedāvājam SOMA iekārtas?

Soma iekārtas īpašniece Helēna dalās ar savu pieredzi:

Mūsu ģimenes vīrietis strādā IT jomā un tas ietekmē mūsu ikdienas dzīvi. Mūsu mājās tiek izmantots viss, ko iespējams atvieglot ar tehnoloģijām. Ir zināms, ka tehnoloģiju attīstība rodas no klientu vēlmes atvieglot ikdienas dzīvi un mums tas nozīmē arī žalūziju automatizēšanu. Mēs ļoti gaidījām brīdi, kad varēsim uzstādīt šādas žalūzijas.

Es izbaudu to, ka varu uzstādīt laiku un dienu, kad žalūzijas tiek regulētas uz augšu un leju. Pirmkārt, tas uzlabo mūsu ik rīta pamošanos, jo mēs zinām, ka vislabāk ir celties kopā ar gaismu. Tad es pamostos daudz žirgtāka un pašsajūta dienas gaitā ir labāka. Otrkārt, mēs dzīvojam pirmajā stāvā un garāmgājēji var viegli ieskatīties mūsu logos. Uzstādot žalūzijas atbilstoši saullēkta un saulrieta laikiem, garāmgājēji nevar ielūkoties caur mūsu logiem un mēs varam neuztraukties par žalūziju regulēšanu. Treškārt, tas atvieglo ceļošanu. Man ir daudzi telpaugi, kas neatrodas uz logu palodzēm. Automatizējot žalūzijas, es nodrošinos ar to, ka ceļojuma laikā mani telpaugi ir nodrošināti ar gaismu dienas laikā, bet vakaros manas mājas ir paslēptas no svešinieku acīm.

Bet kāpēc SOMA iekārtas? Mums ļoti svarīgi ir tas, ka SOMA iekārtas tiek darbinātas ar saules enerģiju. Soma sistēmā iekļauti nelieli saules bateriju paneļi, kas tiek piestiprināti logu stiklam. Iekārtas ir mazas un ērti vadāmas, izmantojot telefona aplikāciju. Tas ļauj apvienot žalūzijas ar “gudrās mājas” konceptu.

Turklāt, uzstādīt šo iekārtu nav grūti, jo uzstādīšanas process ir ļoti līdzīgs parastam žalūziju uzstādīšanas procesam. Pēc žalūziju uzstādīšanas tikai atliek ielādēt telefonā SOMA sistēmas aplikāciju un sekot instrukcijām.

Mums ne mazāk svarīgi ir arī tas, ka šī iekārta tiek ražota Tartu. Mēs atbalstām Igauņu tehnoloģijas!

Kā iegādāties šo iekārtu? Žalūziju pasūtījuma sagatavošanas gaitā e-veikalā Tev atliek tikai atzīmēt, ka vēlies iegādāties SOMA iekārtu (99 €) – ērti vai ne?