info@rulos.lv | +37253044542 (Ieva)

7-10 darba dienas

Kasešu žalūziju nomērīšanas instrukcija

27.04.2018

Kasešu žalūzijas tiek uzstādītas uz loga rāmja. Kasešu žalūziju gadījumā izmantojam izliektas C-tipa līstes. Kasešu žalūziju nomērīšanas instrukcijas atkarīga no loga stikla līstes tipa. Žalūziju platumam ievadiet piemērotu sānu līstu ārējo izmēru.

 

Kasešu žalūziju nomērīšanas instrukcija (kantaina līste)

Ja varat sānu līstes (ar iekļauto līmlenti) uzstādīt uz stikla līstes (līste nav izliekta vai ar izteiktu leņķi), nomērīt platumu no stikla līstes un loga rāmja līnijas (jeb stikla platums plus divreiz līstes platums). Piemērs: ja stikla platums ir 1000 mm un stikla līstes platums ir 15 mm, ievadiet platumu 1030 mm (1000 mm + 15 mm + 15 mm)

Kasešu žalūziju nomērīšanas instrukcija (izliekta līste)

Ja stikla līste nav piemērota žalūziju līstes uzstādīšanai, nomēriet platumu no stikla līstes un loga rāmja līnijas (jeb stikla platums plus divreiz listes platums) un pieskaitiet vēl 16 mm (katrā pusē 8 mm žalūziju līstes stiprināšanai). Piemērs: ja stikla platums ir 1000 mm un stikla līstes platums ir 15 mm, ievadiet platumam: 1000 mm + 15 mm + 15 mm + 8 mm + 8mm = 1046 mm. Pārliecinieties, ka loga rokturis netraucēs žalūziju līstes uzstādīšanu.

Ja baidies pie nomērīšanas kļūdīties, atsūti mums loga attēlu (info@rulos.lv) un mēs paskaidrosim, kā tieši šādu logu nomērīt.

 


KASEŠU ŽALŪZIJU UZSTĀDĪŠANA C-LĪSTE

Kasešu žalūzijas tiek uzstādītas uz loga rāmja. Kasešu žalūziju gadījumā izmantojam izliektas C-tipa līstes. Kasešu žalūziju nomērīšanas instrukcijas atkarīga no loga stikla līstes tipa. Žalūziju platumam ievadiet piemērotu sānu līstu ārējo izmēru.   Kasešu žalūziju nomērīšanas instrukcija (kantaina līste) Ja varat sānu līstes (ar iekļauto līmlenti) uzstādīt uz stikla līstes (līste nav izliekta vai ar […]