info@rulos.lv | +37253044542 (Ieva)

7-10 darba dienas

Žalūzijas no e-veikala: 5 jautājumi un atbildes pirms pasūtīt

29.10.2021

E-veikalā žalūzijas pasūtīt ir izdevīgi, ērti un ātri, taču lielāka brīvība nozīmē arī lielāku atbildību. Ja iegādājies žalūzijas pirmo reizi vai īpaša izmēra žalūzijas, šeit ir 5 jautājumi, kurus tev vajadzētu uzdot, pirms pasūtījuma veikšanas.

1. Tekstila žalūzijas vs kasešu žalūzijas

Ja logi, kuriem vēlies pasūtīt žalūzijas, ir mūsdienīgi plastmasas pakešu logi, tad visdrīzāk kasešu žalūzijas būs tiem piemērotas. To pluss ir aptumšojoša efekta panākšana (pateicoties sānu līstēm, starp kurām žalūzijas iestiprinātas), pievilcīgais izskats un iespēja logu atvērt kopā ar žalūziju. Tekstila žalūzijas savukārt ir universālas, jo tās var uzstādīt gan loga ailē, gan pie griestiem virs loga. Tās ir arī lētākas. Ja citu tehnisku ierobežojumu nav, tev jāveic klasiska izvēle starp lētākām tekstila žalūzijām un dekoratīvākām un funkcionālām kasešu žalūzijām. Audumu izvēli mehānismu izvēle neietekmē.

2. Audumu krāsas pasūtot žalūzijas e-veikalā

Uz vietas iespējams audumus apskatīt un aptaustīt. Rulos e-veikalā visi audumi ar dažādu krāsu mehānismiem ir nobildēti, lai vizualizētu gala rezultātu pēc iespējas patiesāk. Tajā pašā laikā jārēķinās, ka dažādām viedierīcēm, kuras lietojam, ir dažādi ekrāni. Tāpat cilvēki krāsu toņus izšķir atšķirīgi. Tas ir arī iemesls tam, kāpēc Rulos e-veikala izvēlē ir ierobežots audumu skaits un krāsu izvēlē ir drīzāk pieticīga. Mūsu pieeja ir ar uzsvaru uz funkcionalitāti  un ērtībām – lai žalūziju izvēle būtu pēc iespējas vienkāršāka. Ja jums nepieciešams aizraujošs interjera dizaina risinājums, tad visticamāk e-veikals (arī mūsu žalūziju e-veikals) nav pareizais risinājums, un noteikti jādodas uz „īstu“ veikalu.

3. Kā izmantošu žalūzijas?

Ja tev nepieciešami logi aizsegi, lai paslēptos no garāmgājēju skatieniem un saules stariem, tad tekstila žalūzijas ir izdevīgs risinājums. Ja papildus tam svarīga ir arī estētika un iederība interjerā, kasešu žalūzijas saplūst ar loga rāmi kā vienā veselā. Ja vēlies, lai žalūzijas būtu daļa no interjera, apskati mūsu svītraino žalūziju piedāvājumu. Ja vēlies, lai loga aizsegi telpā nav dominējoši, tad klasiski gaiši un bēši toņi ir tas, ko meklē. Pajautā sev, kam tev žalūzijas nepieciešamas, un izvēlies žalūzijas atbilstoši tam.

4.Vai vēlies žalūzijas uzstādīt pats vai nepieciešama palīdzība?

Rullo žalūziju uzstādīšana nav raķešu zinātne, taču rāpšanās uz palodzes arī nav piemērota visiem. Tāpat uzstādīšanai nepieciešami daži darbarīki. Tekstila žalūziju gadījumā uzstādīšana ir īpaši viegla, ja tev ir elektriskā urbjmašīna. Žalūziju piestiprināšanai protams nepieciešams krēsls vai kāpnes, lai aizsniegtu loga aili. Kasešu žalūziju gadījumā uzstādīšana ir nedaudz sarežģītāks, taču izmantojot uzstādīšanas pamācību, lielākā daļa klientu ir tikusi galā arī ar to. Ja esi pārliecināts, ka pats netiksi ar to galā, atraksti mums un pajautā par uzstādīšanas pakalpojumu. Rulos komanda uzstādīšanu veic vienojoties ar klientu.

5. Vai lielāks piedāvājums palīdz pieņemt labāku lēmumu?

Vai man vajadzētu izvēlēties no pirmā piedāvājuma pirmo piemēroto audumu un uzreiz to pasūtīt vai labāk pirms pasūtīšanas salīdzināt vairākus piedāvājumā esošus variantus, cenas, noteikumus un kvalitāti? Lielā mērā tā ir gaumes lieta. Rulos e-veikals ir radīts ar mērķi padarīt žalūziju pasūtīšanu pēc iespējas patīkamāku un žalūziju nokomplektēšanu pēc iespējas vienkāršāku. Tomēr tas nozīmē arī ierobežotu piedāvājumu. Tas mūs noved atpakaļ pie ieraksta sākuma – pajautā pats sev, kādu risinājumu meklē un kādam nolūkam, un tikai tad sāc meklēt piemērotu žalūziju piedāvātāju.


Aptumšojošās žalūzijas – nav vērts baidīties no tumsas (un no gaismas)

E-veikalā žalūzijas pasūtīt ir izdevīgi, ērti un ātri, taču lielāka brīvība nozīmē arī lielāku atbildību. Ja iegādājies žalūzijas pirmo reizi vai īpaša izmēra žalūzijas, šeit ir 5 jautājumi, kurus tev vajadzētu uzdot, pirms pasūtījuma veikšanas. 1. Tekstila žalūzijas vs kasešu žalūzijas Ja logi, kuriem vēlies pasūtīt žalūzijas, ir mūsdienīgi plastmasas pakešu logi, tad visdrīzāk kasešu […]

Septembra kampaņa

E-veikalā žalūzijas pasūtīt ir izdevīgi, ērti un ātri, taču lielāka brīvība nozīmē arī lielāku atbildību. Ja iegādājies žalūzijas pirmo reizi vai īpaša izmēra žalūzijas, šeit ir 5 jautājumi, kurus tev vajadzētu uzdot, pirms pasūtījuma veikšanas. 1. Tekstila žalūzijas vs kasešu žalūzijas Ja logi, kuriem vēlies pasūtīt žalūzijas, ir mūsdienīgi plastmasas pakešu logi, tad visdrīzāk kasešu […]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.