info@rulos.lv | +37253044542 (Ieva)

7-10 darba dienas

Aptumšojošās žalūzijas – skaidri un gaiši!

26.01.2021

Aptumšojošās žalūzijas šī brīža gaišajā laikā ir ļoti aktuālas. Pierakstījām pašus svarīgākos punktus, kas būtu jāzina par aptumšojošajām žalūzijām.

Aptumšojošas žalūzijas – kas tās tādas ir?

Ja daļēji aptumšojošo žalūziju materiāls filtrē tikai zināmu daļu logā iespīdošās gaismas, tad aptumšojošās žalūzijas bloķē visus gaismas starus, kas gadās to ceļā. Pateicoties šīm īpašībām arī dienas laikā telpu iespējams padarīt tumšu. Tas ir īpaši noderīgi guļamistabā, taču arī ofisā, viesistabā, bērnu istabā vai dzīvojamā istabā, kur saule arī caur daļēji aptumšojošajām žalūzijām var traucēt televizora skatīšanos. Vienā vārdā sakot tās ir vērts uzstādīt telpās, kurās ik pa reizei nepieciešama pilnīga tumsa.

Aptumšojošajām žalūzijām ir vairākas labas īpašības:

  1. Pamosties tad, kad pats vēlies!

Ja ziemas sezonā dēļ tumšā laika ir grūti tikt ārā no gultas, tad vasarā bieži vien saule mūs modina pārāk agri un tādējādi bojā miega kvalitāti. Ar aptumšojošajām žalūzijām nodrošināsi sev gulēšanai piemērotu vidi.

  1. Nodrošināsi labu miegu arī bērnam!

Mazie gaismas ziņā ir vēl jūtīgāki kā pieaugušie. Ja nevēlies, lai jaunā paaudze jau piecos no rīta pieprasītu pankūkas, prātīgāk būtu bērnistabas logam izvēlēties ko aptumšojošu.

  1. Tumsa uztur telpu vēsāku!

Par cik aptumšojošās žalūzijas nelaiž cauri saules starus, tās palīdz karstajās vasaras dienās izvairīties no situācijas, kad gaisma istabas padara par pirti.

  1. Ideāla ekrāna redzamība vienalga kurā diennakts laikā!

Vienalga vai mājas kino vai mājas ofiss – bez aptumšojošām žalūzijām kino pieredze un strādāšana dēļ saules stariem var kļūt diezgan draņķīga. Ja nevēlies savu televizoru vai datora ekrānu dienas laikā pārvietot no viena istabas stūra uz otru, izvēlies aptumšojošās žalūzijas.

Rulos aptumšojošo žalūziju izvēle

Ja esi izlēmis, ka tev nepieciešams nedaudz tumsas, jāizlemj, kāda tipa žalūzijas vēlies. Rulos e-veikalā ir trīs dažādas versijas. Piedāvājam aptumšojošās tekstila, kasešu un plisētās žalūzijas.

Aptumšojošās tekstila žalūzijas – klasiskas tekstila žalūzijas ir vienkārši uzstādāmas. Par cik tās tiek uzstādītas virs loga, ar vienām žalūzijām var aizklāt vairākus logus. Taču lai atvērtu logus, žalūzijas vienmēr jāuzvelk uz augšu. Aptumšojošo tekstila žalūziju izvēlē jārēķinās, ka gaisma var iekļūt telpā, jo tās nav uzstādītas tieši pret loga stiklu.

Aptumšojošās plisētās žalūzijas – plisētās žalūzijas ir ērta izvēle, ja tev patīk bieži virināt logu, jo tās tiek stiprinātas pie loga rāmja. Turklāt izvēloties šīs žalūzijas, vari visvairāk spēlēties ar gaismu, jo tās var regulēt dažādos virzienos- no augšas uz leju un no lejas uz augšu. Tajā pašā laikā arī plisēto žalūziju gadījumā gar to malām telpā var nedaudz iespraukties gaisma.

Aptumšojošās kasešu žalūzijas – pilnīgi tumšu telpu noteikti nodrošinās kasešu žalūzijas, jo tās tiek uzstādītas uz loga rāmja kopā ar sānu līsti un žalūziju apakšējās malas blīvi. Tādējādi vari iegūt ideālu tumsu.

Nomērīšana un žalūziju uzstādīšana

Aptumšojošo žalūziju sagatavošana un uzstādīšana nekādi neatšķiras no parastajām žalūzijām. 😀


Martā visas žalūzijas un plisētās žalūzijas – 20%

Aptumšojošās žalūzijas šī brīža gaišajā laikā ir ļoti aktuālas. Pierakstījām pašus svarīgākos punktus, kas būtu jāzina par aptumšojošajām žalūzijām. Aptumšojošas žalūzijas – kas tās tādas ir? Ja daļēji aptumšojošo žalūziju materiāls filtrē tikai zināmu daļu logā iespīdošās gaismas, tad aptumšojošās žalūzijas bloķē visus gaismas starus, kas gadās to ceļā. Pateicoties šīm īpašībām arī dienas laikā […]

Mājas ofiss – vai saule spīd acīs?

Aptumšojošās žalūzijas šī brīža gaišajā laikā ir ļoti aktuālas. Pierakstījām pašus svarīgākos punktus, kas būtu jāzina par aptumšojošajām žalūzijām. Aptumšojošas žalūzijas – kas tās tādas ir? Ja daļēji aptumšojošo žalūziju materiāls filtrē tikai zināmu daļu logā iespīdošās gaismas, tad aptumšojošās žalūzijas bloķē visus gaismas starus, kas gadās to ceļā. Pateicoties šīm īpašībām arī dienas laikā […]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.