info@rulos.lv | +37253044542 (Ieva)

7-10 darba dienas

Mājas ofiss – vai saule spīd acīs?

26.01.2021

Vai vienkārši neredzi, kas notiek uz datora ekrāna? Mājas ofiss ir ļoti ērts, taču strādāšana ar ilgi gaidīto sauli bieži vien tiek traucēta. Pret šīm mocībām palīdzēs Rulos brīnumu nūjiņa.

Darba ofiss vs mājas ofiss

Ja lielākajā daļā ofisu logu aizsegu izvēle ir veikta balstoties uz darbinieku vajadzībām, mājas ofisā bieži vien tiek padomāts tikai par labu galdu un krēslu. Tādējādi vari nokļūt situācijā, kad saule traucē darbu pie ekrāna tik ļoti, ka gandrīz vai jāiet uz guļamistabu un jāstrādā zem segas. Īpaši grūti ir strādāt ja izmanto glancētu ekrānu, jo atšķirībā no matētā ekrāna visa gaisma atspīd tieši acīs.

Kāpēc gan nestrādāt gultā?

Tomēr strādājot mājās ļoti svarīgi ir to darīt tam paredzētā vietā. Tieši tāpat kā guļamistaba ir paredzēta tikai gulēšanai. Tā vari ieprogrammēt savu ķermeni attiecīgi atrašanās vietai pārslēgties uz darba, miega vai kādu citu režīmu. Piemēram sēžot ik vakaru pie televizora un turpat arī aizmiegot, ķermenis pamazām uztver dīvānu kā gultu un tādējādi uz tā sēžot drīz vien kļūsti miegains. Tajā pašā laikā pastāvīgi izlavoties no mājas ofisa koncentrēšanās darbam var kļūt sarežģītāka, jo ķermenis nav pieradis šajā vietā nodarboties ar darba uzdevumiem.

Mājas ofisa labākais palīgs – aptumšojošās plisētās žalūzijas

Aptumšojošās plisētās žalūzijas ir labākā izvēle, jo vari tās noregulēt tieši tā, kā pats vēlies. Žalūzijas var regulēt no augšas uz leju, no lejas uz augšu un arī uz vidu, lai nobloķētu gaismas strēli, kas spīd uz ekrāna. Vai pat aptumšot visu telpu. Tāpat mēs nenogurstam atkārtot, ka šīs žalūzijas ir lieliska izvēle dzīvojot pirmajā stāvā, jo vari paslēpties no svešiem skatieniem un vienlaicīgi ļaut dabiskajam apgaismojumam ieplūst telpā.

Mājas ofisa otrs labākais palīgs – aptumšojošās kasešu žalūzijas

Aptumšojošās kasešu žalūzijas ir piestiprinātas tieši pie loga rāmja, un žalūzijas cieši piekļaujas loga stiklam. Tādēļ šādas žalūzijas nelaiž cauri nevienu gaismas staru, ja ir aizvērtas. Tāpat tās ir ļoti ērts risinājums logam, kuru bieži atver, jo žalūzijas kustās kopā ar loga rāmi. Ar šīm žalūzijām pat vissaulainākajā dienā vari būt pilnīgā tumsā un nodarboties ar dažādiem darba uzdevumiem, kurus nevar veikt dienas gaismā.

No mājas ofisa par viesistabu

Tāpat ir vērts izvēlēties aptumšojošās žalūzijas, ja tava mājas ofisa telpa tiek izmantota kā viesistaba. Mēs noteikti visi zinām to sajūtu, kad nakšņojot svešā vietā jau tā ir grūti iemigt un papildu tam traucē arī saules gaisma. Izguldot savus draugus un radus tumšā istabā noteikti iegūsi plus punktus-  īpaši, ja esi iegādājies kādas skaistas Rulos plisētās vai kasešu žalūzijas! 😀


Aptumšojošās žalūzijas – skaidri un gaiši!

Vai vienkārši neredzi, kas notiek uz datora ekrāna? Mājas ofiss ir ļoti ērts, taču strādāšana ar ilgi gaidīto sauli bieži vien tiek traucēta. Pret šīm mocībām palīdzēs Rulos brīnumu nūjiņa. Darba ofiss vs mājas ofiss Ja lielākajā daļā ofisu logu aizsegu izvēle ir veikta balstoties uz darbinieku vajadzībām, mājas ofisā bieži vien tiek padomāts tikai […]

Plisētās žalūzijas – daži piemēri no dzīves un ieteikumi

Vai vienkārši neredzi, kas notiek uz datora ekrāna? Mājas ofiss ir ļoti ērts, taču strādāšana ar ilgi gaidīto sauli bieži vien tiek traucēta. Pret šīm mocībām palīdzēs Rulos brīnumu nūjiņa. Darba ofiss vs mājas ofiss Ja lielākajā daļā ofisu logu aizsegu izvēle ir veikta balstoties uz darbinieku vajadzībām, mājas ofisā bieži vien tiek padomāts tikai […]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.